Menu
Jūsu grozs

Blogs

30 nov. Kā plovs iekaroja pasauli?
0 762
Vai zinājāt, cik populārs plovs ir visā pasaulē? Plovs ir ļoti sens austrumu ēdiens, kas tiek likts uz Vidusāzijas tautu un kultūru galda jau daudzus gadsimtus. Jebkurā Vidusāzija..
30 nov. Kāpēc īsto plovu ir grūti pagatavot pašam?
0 810
Šķietami mūsdienās ir ļoti viegli visu izdarīt pašam. Internetā ir tūkstošiem vietņu ar receptēm, milzīgs skaits video instrukciju. Tomēr īsto plovu ir ļoti grūti pagatavot mājas ap..
30 nov. Kāpēc banketos plovs ir līderis starp citiem ēdieniem?
0 744
Plovs ir ēdiens, kas daudzus gadsimtus ir bijis svētku karalis. Pirmkārt, plovs tiek pagatavots lielā katlā. Kas piesaista uzmanību un aizrauj. Produktu kombinācijai plovā ir ļoti ..
21 okt. Plova izcelsmes vēsture
0 851
Plova izcelsmes vēsture.Plovs ir ļoti spilgts, garšīgs, austrumniecisks ēdiens. Mēs viņu zinām kopš bērnības.Mēs zinām un nojaušam, ka viņa dzimtene ir Vidusāzija.Kāds saka, ka īstais plovs ir tikai u..
10 okt. Kāzas un plovs
0 813
Kāzas - daudzu cilvēku dzīvē, tas ir viens no galvenajiem notikumiem, šai dienai gatavojas no bērnības. Meitenes sapņo par prinčiem, zēni par princesēm.Kāzām gatavojas daudzus gadus, godbijīgi un rūpī..
12 sept. Myplov.com
dastan 0 2996
Ar prieku informējam, ka mūsu mājas lapā myplov.com ir veikti atjauninājumi.Myplov.com ir ne tikai informācijas vietne, bet pilnvērtīgs tiešsaistes restorāns, kur Jūs varat pasūtīt savus iecienītākās..
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)