Ar prieku informējam, ka mūsu mājas lapā myplov.com ir veikti atjauninājumi.

Myplov.com ir ne tikai informācijas vietne, bet pilnvērtīgs tiešsaistes restorāns, kur Jūs varat pasūtīt savus iecienītākās maltīte piegādei, vai līdzņemšanai. Jūsu ērtībai piedāvājam dažādus maksājuma veidus – norēķini ar maksājuma karti, ērti bankas pārskaitījuma, kā arī norēķini skaidrā naudā. Jūsu ērtībai piedāvājam sava konta izveidi, kurā glabājot sūtījumu vēsturi, ērti un ātri varēsiet veikt atkārtotus pasūtījumus, kā arī saņemt īpašos piedāvājumus tieši priekš Jums.

Patstāvīgajiem klientiem esam izveidojuši lojalitātes un cashback pakalpojumu, tagad veicot regulārus pasūtījums, Jums ir iespēja krāt lojalitātes punktus, kurus varēsiet tērēt pie nākamo sūtījumu apmaksas. 

Piedāvājam bezmaksas ēdienu piegādi Rīgā pirkumiem virs EUR 30. Tomēr, neatstāsim Jūs izsalkušus arī ārpus Rīgas. Par papildus samaksu EUR 10 apmērā sūtījumu piegādāsim ārpus Rīgas teritorijas.

Piedāvājam ielūkoties jaunumu sadaļā “Banketi”, kur Jūs varat rezervēt izbraukuma ēdināšanas servisu svētkiem un pasākumiem. Mūsu pavāru un personālu komanda nodrošinās Jūs ar austrumu izsmalcināto virtuvi. 

Mēs dāvāsim Jums un Jūsu viesiem neaizmirstamas emocijas un gastronomisku pieredzi.