Menu
Jūsu grozs

Banketi

Jau vairākus gadus rīkojam augsta līmeņa banketus. Mūsu šefpavāru un apkalpojošā personāla komanda tiek aicināta uz pasākumiem visā Eiropā. Ja meklējat izsmalcinātu apkalpošanu un vēlaties izmēģināt labāko austrumu virtuvi, tad mūsu pakalpojums ir tieši jums.

Ērti varam apkalpot 20-30 vai 200-300 vai vairākus tūkstošus cilvēku. Sadarbojamies gan ar privātpersonām, gan lieliem uzņēmumiem. Esam veiksmīgi rīkojuši pasākumus bankai Citadele, SKONTO un citiem.

  • Strādājam kāzās, dzimšanas dienās, visos svarīgos un neaizmirstamos datumos.
  • Īpaša pasniegšana, īpaši ēdieni, kas nevienu neatstās vienaldzīgu.
  • Jums nav jārūpējas par savu galdu, vienkārši izbaudiet svētkus kopā ar draugiem un mīļajiem.
Jau vairākus gadus rīkojam augsta līmeņa banketus. Mūsu šefpavāru un apkalpojošā personāla komanda tiek aicināta uz pasākumiem visā Eiropā.

Ja meklējat izsmalcinātu apkalpošanu un vēlaties izmēģināt labāko austrumu virtuvi, tad mūsu pakalpojums ir tieši priekš Jums.

Nodrošinām augsta līmeņa apkalpošanu gan maziem kolektīviem (20-30 cilvēki), tāpat arī korporatīvos pasākumus ar liela skaitu dalībniekiem.

Sadarbojamies gan ar privātpersonām, gan ar lieliem uzņēmumiem. Mums savus nozīmīgos pasākumus uzticējuši daudzi lielie uzņēmumi, kā SKONTO, AS "Citadele banka" un citas kompānijas.

Strādājam vienmēr, lai Jums būtu pats labākais. Kāzās, jubilejās un citos Jums svarīgos un nozīmīgos svētkos.

Gardi ēdieni, īpaša pasniegšana, kas neatstās vienaldzīgu.

Aizmirstiet rūpes par ēdiena un galda formēšanu - vienkārši izbaudiet svētkus ar draugiem un mīļajiem! 

 

Apspriediet banketu