Menu
Jūsu grozs

Par Mums

SIA KAZANS turpmāk tekstā kompānija Myplov savu pastāvēšanu uzsāka 2015. gadā Rīgā.

Sākot ar nelielu restorānu, kurā 1 reizi nedēļā tika pagatavots reāls tradicionālais plovs katlā, šodien Myplov ir Austrumu virtuves restorāns tiešsaistē un bezsaistē. Katru dienu mēs gatavojam dažādus austrumu virtuves ēdienus un pārsteigsim mūsu apmeklētāju delikatesi un garšu. Caur mūsu pārdošanas kanāliem notiek tūkstošiem pasūtījumu dienā. Mēs esam pateicīgi daudziem klientiem, kuri uzticas mums un paliek uzticīgi mums visiem šiem gadiem. Šodien mēs strādājam vairākos virzienos.
  • Pirmais ir tiešsaistes piegāde.
  • Otrais ir bezsaistes Restorāni un pārtikas punkti.
  • Arī jau 2 gadus mēs aktīvi attīstām savu banketu un ēdināšanas virzienu. Mēs rīkojām 100 nozīmīgus pasākumus, kas kopīgi izturējās pret desmitiem tūkstošu apmeklētāju mūsu galvenajā izsmalcinātajā uzbeku tradicionālajā plāvā.
  • Mūsu kompānija arī organizēja unikālu konservu plāvu ražošanu. Izpētot tehnoloģijas un izstrādājot savu recepti, mēs ražojam plovs konservu burkā, kuram ir 95% procenti tādu pašu īpašību kā plovs, kas tiek pagatavots tikai lielā katlā. Mēs realizējam mūsu plove skārda kārbas visā pasaulē.

Uzņēmums Myplov ir uzbeku virtuves kvalitātes standarts Latvijas teritorijā. Katru dienu mēs attīstīt tehnoloģijas, formulējumu, lai padarītu mūsu produktu vēl labāk.